Image

Maillerinizi göndermeden doğrulamak istermisiniz?

Toplu mail gönderilerinizde, sunucularınızın spam olarak belirlenmemesi ve sunucunuzun bloklanmaması için gönderim yaptığınız listenizde %5 oranından daha fazla hardbounce (hatalı mail) adresi bulunmaması gerekmektedir. Bir çok mail marketing şirketleri, gönderilen maillerin geri dönüşlerinde bu hardbounce oranının oluşması halinde mevcut hesabınızı kapatmaktadırlar. Bu sistemimiz ile Mevcut mail adreslerinizin aktif ve çalışır durumda olup olmadığını maillerinizi göndermeden öğrenebilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi için 0850 302 6245/MAIL .


Müşterilerimize, satın aldıkları toplu email gönderim kredisi miktarınca ÜCRETSİZ mail doğrulama kredisi verdiğimizi biliyormusunuz?

%80 başarı oranı ile mail doğrulama servisi

Sistemimiz geçerli gördüğü email adresleri ile yeni bir kişi listesi oluşturmaktadır. 1 doğrulama kredisi 1 email doğrulama işlemine eşittir.

Email adreslerinizi doğrulamak ücretsizdir.

Satın aldığınız toplu mail gönderim kredisi miktarınca ücretsiz email doğrulama kredisi verilmektedir. Panelinizden kişi listenizi yükleyerek, sistemde doğrulama mekanizmasına gönderebilirsiniz.

Sistem her email adresine hiç bir email göndermeden tek tek kontrol ederek, email adresinin aktif olup olmadığını tespit eder. Bu işlem sonunda geçerli ve aktif gördüğü emailler ile yeni bir liste oluşturarak size bilgi maili atar.

mailing tasarımı

Panelimizi Ücretsiz Destek istermisiniz?

0850 302 6245 [MAIL]
0538 730 62 45
Bize Ulaşın

Canlı Destek ekibimiz ile birlikte maillerinizi hemen göndermek istermisiniz? Ücretsiz Yeni Üyelik2010 'dan beri kesintisiz hizmet Referanslarımız