gmail ile toplu mail gönderme

gmail hesabı ile toplu mail göndermek

Öncelikle maillerinizi gönderebilmeniz için bir mail gönderim platformuna ihtiyacınız vardır. Örnek toplu mail programı için EPostaGonder test edebilirsiniz.

gmail hesabı ile kaç tane günlük kaç adet toplu mail gönderilir

Yeni açtığınız gmail hesapları günlük ortalama 20-30 adet civarında mail gönderimi yapabilir. Düzenli kullanım halinde (gönder/al) bu rakam günlük 500-750 adete çıkabilmektedir. Gmail hesabınız üzerinden bir toplu mail programı ile mail göndermek isterseniz hesabınızın mutlaka POP3 desteğini etkin hale getirmeniz gerekmektedir. 5.5.1. hatası için yapmanız gerekenler:
The SMTP server requires a secure connection or the client was not authenticated. The server response was: 5.5.1 Authentication Required. hatası alıyorsanız, tarayıcıda gmail oturumunu açarak https://myaccount.google.com/lesssecureapps?pli=1 adresinde bulunan "Daha az güvenli uygulamalara izin ver" seçeneğini AÇIK yapmalısınız. Sorun devam ederse https://accounts.google.com/b/0/DisplayUnlockCaptcha adresinden "Google hesabınıza erişim izni verme" sayfasını onaylayın.
Önceki

Haftanın en çok mail okunan günleri

Sonraki

CSA sertifikası nedir? CSA sertifikası ile emailler inbox a mı düşer?

1 yorum


  1. Toplu Mail gönderme programı araştırırken buldum faydalı paylaşım olmuş. Teşekkür ederiz.

    villa kapısı - 2021-06-23 00:00:14


Yorumunuzu Gönderin


Sistemimizi Canlı Destek ekibimiz ile birlikte ücretsiz denemek istermisiniz? Hemen Ücretsiz Dene2010 'dan beri kesintisiz hizmet Referanslarımız